Sunday, March 20, 2016

Kolmas kuu toitumise jälgimist ja trenni saab varsti täis

Kaal endiselt seisab vahemikus 57-58kg. Uut trennikava (rohkem kardiot ja jõusaali 1x nädalas) saab ka varsti 4 nädalat täis. Jooksen nädalas umbes 30 kilomeetrit: 22+10. Mõlemad kannid läbisid täna edukalt pliiatsitesti. Paar nädalat tagasi vasakpoolne tuhar feilis :) Ilmselgelt uus kava töötab, sest ülesanne oli: trimmis tagumik ja ilusad jalad!
Uue tähelepanekuna võib välja tuua ka selle, et minu skinnidziinsid tuleb kõvasti kahe käega üle sääre alla lükata, et pükse jalast saada aga no mis teha :) Varsti on jalad nagu E.Salumäel, onju Helen ;)!
See, et säärelihas kasvab, tulevat minu jooksustiilist ja süüdi oli vist päkalt tõuge. Naised pidid muidu teistmoodi jooksma aga mida mina sellest tean onju. Peale teatejooksu filmimist nad räägivad, et jooksen nagu supermario :) Ma niigi püüan jooksma minnes arbuusid koju jätta (ma jooksen oksad laiali). See jalgade ja käte töö tahab veel kõvasti harjutamist.

Aga jõusaalist. Lõuga tõmbasin viimati pealthaardest 5+4 korda ja althaardest 6+5 korda. Pole paha mis?! Aga iga kord enne kui tõmbama hakkan süda puperdab täiega. Selline hirm on sees, et äkki ma seekord ei jõua mitte ühtegi korda :D Endale teeb ka nalja. Nagu võistlustel oleks.


No comments:

Post a Comment