Thursday, April 21, 2016

Kaks nädalat lõputöö esitamiseni ja kuidas see minu toitumist/trenni mõjutab

Pole kaua aega midagi kirjutanud ja täna peaks olema see päev, kui BeFit2016 välja kuulutatakse....

Ausalt öeldes ega mul pole olnudki aega selle konkursi peale enam mõelda. Lõputöö esitamise tähtaeg taob jalaga tagumikku, tööd on palju (suured tänud minu kallitele klientidele!), pingeline isiklik elu, trenn - nagu ikka kõik asjad juhtuvad korraga ja siin tuleb olla hoolas prioriteetide seadmisel.

Eelkõige mõjutab see kõik minu toitumist. Olen palju patustanud. Pole kellelegi halada ka, ise olen teinud need valikud ja enamus ei saa minu murest aru. Ütlevad pigem, et "ah mis see üks moosisai või natuke magusat ikka teeb" aga ma TEAN, et on vahe ja on ikka suur asi küll, kui kolme nädalaga kolme kuu töö pekki keerad. Õnneks ma olen seni suutnud kaalu hoida ja püüdlen sinnapoole, et "minu pingeline elu" ei ole vabandus. Vahel käin õhtul hilja jooksmas, et tehtut veidigi kompenseerida. Trenni olen teinud kaks viimast nädalat endise 8-10 tunni asemel 6 tundi.
 
Monika, võta nüüd ennast kokku kurat! See kõik läheb mööda ja see, kuidas või millisena ma sellest välja tulen on MINU TEHA!!!!! See ON MINU valik!! Igatahes vanad suured teksad viskasin möödunud nädalavahetusel prügikasti :D

...aga õlad on mul võimsad ja jalad ei mahu varsti enam teksadesse - see on positiivne onju :)
 

No comments:

Post a Comment