Sunday, April 23, 2017

Mida naised tegelikult tahavad?

Vahelduseks trennijuttudele...

Kunagi keegi võrdles naisi ja mehi makaronidega: naine olevat nagu keedetud makaron - painuta üht või teistpidi aga ei murdu. Mees seevastu aga prõksuga pooleks.
Mina tean, et mul pole õigust olla masendunud, alistatud, lootusetu.... Kasvõi kulmude peal aga minna saab ainult edasi ja aina paremaks. Muud võimalust lihtsalt pole! Kui otse ei saa siis lähen ringiga!
Algaja ettevõtjana ei osanud ma esialgu endale puhkepause tööde vahele planeerida. Tihtipeale juhtus, et mul oli kaks söögiaega: hommikusöök kodus ja õhtusöök kodus. Vahepeal tegin tööd 10-12 tundi. Raske oli aga tegin rõõmuga ja teen siiani. Sellest ajast on mul meeles, kuidas üks püsiklientidest küsis massaažiaega. Jõudis kokku lepitud kellaajaks, istus diivanile ja küsis: "Kas sa söönud oled täna? Ma lähen ära, kui pole, saad vähemalt süüa ja puhata." Tookord ma luiskasin ja kinnitasin, et kõik on korras aga olin meeldivalt üllatunud. Ta hoolis...ja veel meesterahvas, täitsa võõras inimene! See mees võitis minu südame.

Nii ma olengi keedetud makaron, motiveerin iseennast, sest alla anda ei tohi - Sa ei või kunagi teada, kelle eeskuju Sa oled ❤❤❤
No comments:

Post a Comment